مطالب دیگر

ارسال حواله یوان آسان‌تر از آن چیزی‌ست که فکرش را می‌کنید


شاید وقتی صحبت از نقل‌وانتقالات ارزی مانند ارسال یوان به چین باشد، خیلی‌ها این حرفه را متعسر و طاقت‌فرسا و پرریسک بدانند. در واقع چنین ایضاً است؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارند که به شما کمک کنند تا با سریع‌ترین و آسان‌ترین روش ممکن ارسال پول به چروک و بدست‌آوردن پول از چین را انجام دهید. تنها وافی است با افراد متخصص و باتجربه و آموزش‌دیده در این زمینه مشورت کنید و بهترین راه یوان را انتخاب کنید.

اگر تا پایان این یادداشت با ما همگام بمانید، حتما راهکار مناسب خودتان را پیدا خواهید کرد و با روش‌های مختلف فوری یوان آشنا خواهید شد. ابتدا به این مطلب اشارت کنیم که کشورهای ایران، کوبا، ونزوئلا، سودان، فلسطین و کره شمالی در لیست تحریم خزانه‌داری آمریکا هستند و به‌همین دلیل وسترن یونیون محتمل نیست. سپس برویم نشان شناسایی بهترین روش‌های یوان.

جیلی یوآن جینگ ایکس 1

فروش یوان چین یوان به چین امروز

سوئیفت همان نرخ حواله یوان | صفر تا صد خدمات حواله یوان -- با کیفیت ترین فوری و عادی یوان به چین را با کارمزد جزیل مناسبی اعمال می‌دهد.

با روش‌های یادآوری شده در بخش قبلی می‌توانید علاوه بر ارسال یوان ، نیز اجرا دهید:

یوان و یا RMB به چروک به صورت داخلی با توجه به اینکه به کوه طور مستقیم وساطت بانک‌های موجود در این کشور می‌شود، امکان نظارت بر کنترل داریی خارجی را از بیدار می‌برد.

هوراداکس با بهره مندی از شبکه سوئیفت و مبادلات مربوط به بانک به کشور چین را به مبالغ بالاتر انجام می‌دهد.

بانکهای مختلفی امکان ارز به چین را برای کاربران فعال کرده اند. با توجه به شرایط موجود و البته کسب و کار شما، همکاران ما می‌توانند مناسب‌ترین گزینه را به شما معرفی کنند.

 از رایج ترین بانکها برای ارسال یوان چین می‌توان موارد زیر را در اولویت قرار داد.

در داخلی، سعر مربوط به حساب مربوط به بانک شرکت و یا فرد مد نظر در داخل کشور چین می‌شود. با کارگیری این روش امکان تعلیق‌شده ماندن و یا مسدود شدن و البته اعمال هرگونه اقدام برای کنترل دارایی توسط سازمان‌ها از بین خواهد رفت.

قیمت یوان به روز | ارزانترین بانکی به چین -

ارسال با سیستم های بانکی ( tt )در حقیقت برای کاهش زمان ارسال اجرا میشوند و  و اصولاً این ها با توجه به اینکه  از سیستم های کد گذاری شده استفاده می کنند در لحظه ارسال می گردد، ولیک متاسفانه با توجه به تحریم ها استفاده از tt گاهاً با مشکلاتی مواجه میگردد.

برای رفاه حال مشتریان خود خلال اخذ مجوز عرفی حق العملکاری از گمرک ایران تشریفات گمرکی و بازرگانی  از  رسم انتقال وجه tt در خطه چین  ارزی مشتریان را در حداقل زمان ایفاد می نماید. در حال حاضر میتوان تا مبلغ 1.000.000 دلار را در هر مندرج سفارش  به چین کرد. این مبلغ در وقت زمان مشخصی  به حساب شرکت فروشنده  واریز و سوئیفت بانکی به شما تحویل میگردد.

ممکن است ارسال این مبلغ در آجل با مشکلاتی مواجه شود. به این دلیل یا ارز خود را بصورت یوان واریز نمایید و یا اینکه قبل از خرید متاع و تامین  ارز با کارشناسان ما تماس گرفته و از امکان صدور با سعر مد نظر خود مطمئن شوید.